Dziecięcy Festiwal Działań Artystycznych „SztukaKuka”

Sobota 6 kwietnia jest drugim dniem V Dziecięcego Festiwal Działań Artystycznych SZTUKAKUKA. Działania festiwalowe będą odbywać się w rożnych lokalizacjach wg. podanego programu:

SOBOTA

-> Młodzieżowy Dom Kultury
-> (ul. Fabryczna 13-15)

11.00 – 12.00 „Zagubiona skarpeta” – warsztat szycia (9-12l.)

11.00 – 13.30 „W świecie odpadów – formy przestrzenne” – warsztat konstruktorski (9-12l.)

12.30 – 13.30 „Warsztaty inteligencji emocjonalnej”
(7-12l.)

15.00 – 16.30 „Moje pierwsze warsztaty Ukulele” – warsztat instrumentalny (10-12l.)

15.00 – 16.30 „Mapa do realizacji marzeń” – warsztat kreatywno-rozwojowy (7-9l.)

17.00 – 18.30 „Moje pierwsze warsztaty Ukulele” – warsztat instrumentalny (7-9l.)

17.00 – 18.30 „Mapa do realizacji marzeń” – warsztat kreatywno-rozwojowy (9-12l.)

-> Strefa Artystyczna Uciechowo
-> (ul. Fabryczna 16a IIp.)

11.00 – 12.00 „Mikstury i glutki” – warsztat sensoryczny (5-9l.)

12.30 – 13.30 „Obrazy jadalne” – warsztat plastyczno-sensoryczny (1-3l.)

15.00 – 16.30 „Obrazy jadalne” – warsztat plastyczno-sensoryczny (3-6l.)

17.00 – 18.30 „Sensoryka dla smyka” – warsztat sensoryczny (1-3l.)

-> Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej
-> (ul. Fabryczna 16a Ip.)

11.00 – 12.00 „Tańce wygibańce” – warsztat taneczny (3-6l.)

12.30 – 13.30 „Tańce wygibańce” – warsztat taneczny (3-6l.)

15.00 – 16.30 „Tańcz, tańcz, nie żałuj podłogi” – warsztat taneczny (7-11l.)

17.00 – 18.30 „Tańce blisko ziemi” warsztat tańca ludowego (6-12l.)

-> Cafe.Calisia.pl
-> (al. Wolności 6)

Warsztaty bez ograniczeń wiekowych:

12.30 – 13.30 „Nie taki diabeł straszny, jak go malują” – warsztat malarski

15.00 – 16.30 „Panna z włóczki, chłopak z wełny” – warsztat plastyczno-techniczny**

17.00 – 18.30 „Torba-borba” – warsztat plastyczny**

-> Brait
-> (ul. Fabryczna 1)

15.00 – 16.30 „Fabryka zabawek” – warsztat twórczego rozwoju (7-12l.)

17.00 – 18.30 „Fabryka zabawek” – warsztat twórczego rozwoju (7-12l.)

-> Centrum Rysunku i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza
-> (ul. Kolegialna 4)

11.00 – 12.00 „Graficzne warsztaty w pracowni mistrza” (6-9l.)

12.30 – 13.30 „Graficzne warsztaty w pracowni mistrza” (9-12l.)

-> CalisiaART
-> (Galeria Tęcza ul. 3 maja 1, IIp.)

11.00 – 12.00 „Oswajamy zwierzaki” – warsztat plastyczny (7-9l.)

12.30 – 13.30 „Oswajamy zwierzaki” – warsztat plastyczny (5-6l.)

-> Szkoła Muzyczna YAMAHA Kalisz
-> (ul. Młynarska 131, Ip.)

11.00-12.00 „Warsztaty bębniarsko-perkusyjne” – warsztat instrumentalny (9-12l.)

-> Comoda Club
-> (ul. Niecała 6)

11.00 – 12.00 „Gramy na fortepianie!” – warsztat instrumentalny (7-9l.)

-> Empik School
-> (al. Wolności 6)

12.30 – 13.30 „Zabawy twórcze z językiem angielskim” – warsztat twórczego rozwoju (3-6l.)

 

Wstęp wolny.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Więcej szczegółów tutaj.